عجایب تاریخ را در ایران ببینید

 

 

جمهوری اسلامی

 

عجایب تاریخ را فقط در آن چند مورد مشهور، نباید خلاصه کرد. چون در گذر زمان، وقایع عجیبی اتفاق افتاده و همچنان در حال وقوع است که بسیار جالب‌تر و عجیب‌تر از چند بنا و ساختمان است.
در منطقه‌ی متشنج و ملتهب غرب آسیا و شمال آفریقا که هر روز شاهد خونریزی، بمباران، انفجار و انهدام هستیم کشور پهناوری وجود دارد که در نهایت امنیت و آرامش به سر می‌برد و مردم آن به انجام کارهای روزمره، مشغولند. خیلی‌ها تلاش کردند و می‌کنند تا این آرامش را محو کنند اما موفق نشدند. از تحمیل جنگ هشت ساله و ترور مردم و مسئولان تا وضع سنگین‌ترین تحریم‌ها و انجام بدترین توطئه‌ها فقط چند سرفصل از اقدامات خبیثانه‌ای است که برای زدودن امنیت این ملت انجام شد. اما به لطف خداوند و هوشیاری مردم رشید ایران، هیچ‌کدام آن‌ها آثار ماندگاری نداشت و موهبت آرامش و امنیت از این کشور، سلب نشد.
یکی از مهم‌ترین مصادیق این اتفاقات عجیب، در همین چند روز گذشته اتفاق افتاد: برگزاری همزمان دو انتخابات مهم و حیاتی در کشور. حضور گسترده‌ی نامزدهای مختلف با گرایش‌های متفاوت سیاسی و انجام جدی‌ترین و شدیدترین اظهارنظرها بمنظور جلب نظر مردم، فضای بسیار رقابتی و حساسی را بوجود آورده بود که نتیجه‌اش حضور گسترده‌ی مردم در هفتم اسفند و در پای صندوق‌های رأی بود.
آیا واقعا این عجیب نیست که کشوری و ملتی با این همه دشمن نابکار و مستکبر، در فضایی امن و آرام به اِعمال اراده‌ی سیاسی خود بپردازد و جدی‌ترین رقابت‌‌ها را در امن‌ترین شرایط، رقم بزند؟ آیا عجیب نیست که در کشورهای همسایه‌ی ایران، این همه ناامنی و کشتار، بصورت روزانه وجود داشته باشد ولی در ایران، چنان امنیتی برقرار باشد که حتی بتوان به دعواها و کشمکش‌های سیاسی هم پرداخت و جدی‌ترین سخنان را هم به زبان آورد؟
به لطف حاکمیت ولایت فقیه و رشادت‌های شهدا و ایثارگران و هوشیاری مردم مومن ایران، امنیت پایدار و گسترده‌ای در سراسر کشور وجود دارد که بستر را برای انجام هر فعالیت کلان و مثبتی فراهم می‌سازد. و به همین خاطر است که می‌گوییم این روزها باید عجایب تاریخ را در ایران بزرگ و اسلامی دید.
بر هر ایرانی، لازم و تکلیف است تا به تقویت محورهای برقراری این امنیت بپردازد و از تهدیدهای مکرر دشمنانی مثل آمریکا بیمی به خود راه ندهد.

آخرین اخبار

تبلیغات

 
 
 
 
 
 
 
 

برای تبلیغات ایمیل بزنید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید